Krtek a Žabka

Advertising 

Animovaná pohádka o Krtkovi a Žabce ze série pohádek O Krtkovi. Tento díl patří k těm nejnovějším. Pochází z roku 2002. Jak je vidět, výtvarník Zdeněk Miler vytvořil legendární animovanou postavičku Krtka, která stále žije v dětských srdcích, jež milují pohádky O Krtkovi už přes 50 let. A i vy tuto pohádku můžete online a zdarma shlédnout (prostřednictvím videa z YouTube) - i když to tentokrát Krteček pořádně nahnuté!

Něco z děje: Krteček a Myš jsou staří kumpáni. Myš se hezky vyparádí a Krtek ji vezme na výlet. Jedou na výlet známým červeným autíčkem (už musí jezdit na veteránských značkách Smějící se).Ale co čert nechtěl, dostali v autě smyk a vybourali se. Myš to vyhodilo až na strom, ale vyvázla takřka bez šrámu. Za to s milým Krtečkem to bylo horší. Dočista umřel. Jeho dušička se začala ubírat do pohádkového nebe...

Naštěstí se na místě nehody objevila Žabka! Vyskočila z příkopy a poskytla s spolu s Myškou Krtkovi první pomoc. Myš zavolala mobilem sanitku a vše dostalo správný směr.

Myš se postarala o vrak auta. A Žabka pečovala o našeho černého Krtka. A ten se postupně úplně uzdravil.

Animovaný film končí společným tancem našich hrdinů Krtka, Žabky a Myšky na diskotéce.

Postavičky: 
Advertising 

Komentáře

Myš je k sežrání

proč to tady máte, když se to nedá přehrát, zrušte se a je to.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.