Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz

Advertising 

Mladší napodobenina slavné panenky Barbie panenky Bratz, jsou čtyři: Sasha, Jade, Yasmin a Cloe a mají také své animované filmy. A dokonce i jeden hraný (Bratz The Movie).

V tomto videu uvidíte dlouhé video epizodu první z kresleného seriálu pro holky Bratz.

Fashion pixies - velke dobrodružství v království víl - Sasha, Jade, Yasmin a Cloe jsou čtyři nerozlučné přítelkyně. Když se jejich kámoška Cymbeline začne chovat divně, rozhodnou se vypátrat, co za tím je. Holky odhalí, že Cymbelinina rodina vládne elfímu království, které pomáhá lidem a přírodě. Sledují ji a zjistí, že každou noc jí narostou křídla a létá do tajného klubu, který řídí zlá víla Lina. Pokud se Lině podaří rodinu rozdělit, získá obrovskou moc, větší než má elfí král a zotročí svět lidí. Nejlepší kamarádky získají magické brýle, které jim umožní vidět svět víl a létat. Čeká je nebezpečné dobrodružství. Podaří se jim zachránit Cymbeline a její rodinu?

Online pohádka Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz ukázka, trailer nebo celé video je rozhodně fajn, a navíc Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz není jen online video. Podívej se taky na hračky, DVD, knížky a další věci, které s tímto videem, seriálem nebo postavou Sasha, Jade, Yasmin, Cloe souvisí.

Panenky Bratz

Panenky Bratz vypadají podobně jako panenky Barbie. Bratz je panenka s vášní pro módu, která je vždy a všude „in“. Velikost: 25 cm.

Chceš další iformace o tom, kde koupit nebo stáhnout? Sice to asi nebude úplně zadarmo, ani ke stažení zdarma, ani ke zhlédnutí zdarma, ale zase je to v nejvyšší kvalitě (nejspíš full HD, DVD kvalita, ekologická umělá hmota atak .) a vlastně je to za tu cenu, dá se říct, docela i levné.

Online video ke zhlédnutní zdarma

Přehrát online film z YouTube s názvem Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz

Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz ke zhlédnutí a stažení

Ti, co chtěli vidět Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz, hledali tyto fráze a psali do vyhledávače Seznam.cz, YouTube.com nebo Google tato slova:

Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz ke zhldénutí zdarma, Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz ke shlédnutí zdarma, Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz ke stažení zdarma, zhlédnou Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz, shlédnout Bratz 1 česky Fashion pixies, Kouzelná Křídla cz,panenak bratz, film bratz the movie, barbie online video.

Advertising