Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz

Advertising 

Bratz je jméno americké řady módních panenek od společnosti MGA Entertainment. (Evidentně našli inspiraci v mnohem slavnějších panenkách Barbie). Bratz jsou dohromady čtyři holky (panenky): Sasha, Jade, Yasmin a Cloe. Na podporu prodeje těchto panenek se objevila také animovaná pohádka Bratz. Na jeden díl se můžete zdarma podívat v tomto příspěvku.

Epizoda se jmenuje Fairy Tales (Pohádková říše).

Fairy Tales - Odhalte kouzelnou moc přátelství: Holčičky Bratz čaká další velké dobrodružství. Kouzelný žabák je prenese do země pohádek. Z Jade sa stane Snehurka, musí vařit a uklízet sedmi trpaslíkum. Sasha jako Červená karkulka pokusí přelstít zlého a večně hladového vlka. Cloe sa promění v Rapunzel, která čelí nástrahám zlé čarodejnice. A Yasmin vklouzne do Popelčiných střevíčků. Všechny na vlastní kůži poznají, jak těžký je život pohádkových bytostí a také odhalí, jaké je najmocnější kouzlo...

Online pohádka Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz ukázka, trailer nebo celé video je rozhodně fajn, a navíc Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz není jen online video. Podívej se taky na hračky, DVD, knížky a další věci, které s tímto videem, seriálem nebo postavou Sasha, Jade, Yasmin, Cloe souvisí.

Potetovaná panenka MGA Bratz Cloe Totally Tattoo'd

Panenky Bratz se představují ve své drsnější verzi a nebojí se ani tetování! Potetovaná panenka MGA Bratz - Cloe Totally Tattoo'd. Oblečeny jsou do modelů z umělé kůže s detaily ze síťoviny s potiskem – falešným tetováním. Ve vlasech mají módní barevné melírky. Pro holčičku je v balení připravena rukavička ze síťoviny a různé obrázky – tetování. Velikost: 25 cm.

Chceš další iformace o tom, kde koupit nebo stáhnout? Sice to asi nebude úplně zadarmo, ani ke stažení zdarma, ani ke zhlédnutí zdarma, ale zase je to v nejvyšší kvalitě (nejspíš full HD, DVD kvalita, ekologická umělá hmota atak .) a vlastně je to za tu cenu, dá se říct, docela i levné.

Online video ke zhlédnutní zdarma

Přehrát online film z YouTube s názvem Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz

Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz ke zhlédnutí a stažení

Ti, co chtěli vidět Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz, hledali tyto fráze a psali do vyhledávače Seznam.cz, YouTube.com nebo Google tato slova:

Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz ke zhldénutí zdarma, Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz ke shlédnutí zdarma, Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz ke stažení zdarma, zhlédnou Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz, shlédnout Bratz česky Fairy Tales (Pohádková říše) cz,panenak bratz, film bratz the movie, barbie online video.

Advertising 

Komentáře

paradni pohádka mám devět let a líbý se mi to moc

Jo to teda jo, Bratz jsou super, ale ty nato že máš už 9 by ses mohl naučit pořádně česky!!! Jinak ti nezbyde nic jiného než jen čučet na pohádky pro děti :D