Dlouhé video: Itchy a Scratchy Maraton

Advertising 

Kdo to jsou Itchy a Scratchy? Komické duo z jednoho velmi oblíbeného animovaného seriálu. Nebo také takto: "Co to tady k čertu děláte?" ptá se vyděšeně Homer Simpson svých dětí. Bart a Líza odpoví jednohlasně: "Díváme se na Itchy and Scratchy Show, náš oblíbený televizní pořad! Juhehé!" Toto je úvodní scéna z dlouhého videa, které je složeno ze skečů úžasné, morbidní, brutální a vůbec neuvěřitelné dvojice z animovaného seriálu The Simpsons.

Myšák Itchy a kocour Scratchy jsou nepřátelé na život a na smrt, v každé epizodě minimálně jednou zemřou, tedy zahyne až na jednu jedinou výjimku vždy jen tak kočka, Scratchy. Je to vlastně parodie na jiný animovaný seriál, Tom a Jerry. A Simpsonovi je mají vážně moc rádi! A nejen oni, ale všichni lidé na celém světě, jak o tom svědčí například trička Itchy a Scratchy, které lidé na sobě nosí.

Video s názvem Itchy & Scratchy Marathon je dlouhé přes tři čtvrtě hodiny, obsahuje snad všechny scénky, které kdy byly odvysílány v televizi v Simpsonech v rámci Show Šáši Krustyho. Online je video k dispozici ke zhlédnutí prostřednictvím YouTube. Jde o výběr těch nejlepších scén. A ani nevadí, že scénky nejsou česky, protože se v nich beztak moc nemluví a řev a křik je srozumitelný třeba i v angličtině...

Ponoř se do potoků krve, které protečou tímto videem, a oddej se nekonečné zábavě spolu s rodinou ze seriálu The Simpsons a nesmiřitelnou dvojicí Itchym a Scratchym.

Kategorie: 
Seriál: 
Postavičky: 
Advertising 

Další díly seriálu The Simpsons