Pohádka

Matýsek a Jája: Medvěd

Matýsek a Jája si chtějí upéct medové perníčky. Přichystají si všechny ingredience a pouští se do kuchtění. V tom ale zjistí, že jim schází med.


Advertising 

Bolek a Lolek: Na prádzninách

Polská animovaná pohádka o dvou kamarádech, kteří se jmenují Bolek a Lolek. Tentokrát se vydávají na výpravu za dobrodružstvím vlakem. A jedou si to užít na prázdniny.


Advertising 

Bolek a Lolek: Žirafa

Polská animovaná pohádka o dvou kamarádech, kteří se jmenují Bolek a Lolek. Tentokrát se vydávají na výpravu za dobrodružstvím vlakem. Vlak převáží také cirkus a tak zábava může začít.


Advertising 

Požárník Sam: Požárník zítřka

Animovaná pohádka pro děti Požárník Sam vypráví v epizodě číslo 23 o Požárníkovi zítřka. Díl s názvem Požárník zítřka je česky, s cz dabingem.

Online video ke zhlédnutí zdarma.


Advertising 

Pat a Mat: Dlaždice

Online video pohádky ze seriálu Pat a Mat (...A je to). Epizoda s názvem Dlaždice. Animovaná pohádka s postavičkami Pat a Mat. Kutilové budou dláždit. Ojéje...


Advertising 

Pat a Mat: Sušenky

Online video pohádky ze seriálu Pat a Mat (...A je to). Epizoda s názvem Sušenky. Animovaná pohádka s postavičkami Pat a Mat, kteří pečou sušenky. To zase dopadne!


Advertising 

Kouzelná školka s Majdou

Kouzelná školka s Majdou a Františkem.

František se chystá na výlet na Cukrovou planetu.


Advertising 

Barbie jde na párty

Je sobota, Barbie je pozvaná na "neformální" párty. Jenže z neformílní párty se najednou vyklubal večírek ve velkém stylu. Barbie se musí připravit.


Advertising 

Perníková chaloupka

Online video s klasickou pohádkou. Pohádka Perníková chaloupka (celá pohádka).


Advertising 

Pingu: Hra na rampouch

Animovaná pohádka o tučňácích. Malý Pingu zažívá dobrodružství, které pobaví všechny děti. Tato epizoda z pohádky Pingu se jmenuje Hra na rampouch.


Advertising 

Stránky